Gelin Arabası

Konfor ve lüks bir arada: Gelin Damat Arabası

Gelinlik ile seyahat etmenin ne kadar zor olduğunu düşünüldüğünde süper lüks gelin arabaları ile hem farklılık arayanların hem de konfora önem verenlerin istekleri yerine geliyor. Ayakta durmaya müsait yüksek iç mekanda yer alan rahat ve aralıklı koltuklar, gelinlik ile seyahati kolaylaştırıyor. Gelin ve damattan başka kimselerin de oturabileceği özel koltuklar bulununan vip minibüslerdeki özel iklimlendirme sistemi sayesinde özellikle sıcak havalarda konforlu yolculuklar mümkün oluyor. Özel kasası, tv ve müzik sistemi, buzdolabı, çay kahve makinası ve daha pek çok özellik bu araçlarda standart olarak sunuluyor.

Diğer Özel Günlerinizde de Hizmetinizdeyiz

Evlenme teklifi, mezuniyet baloları, doğum günleri gibi özel günlerdeki transferlerde talebe göre özel donanımlı vip araçlar ile trafik ve park yeri endişesinden uzak tam zamanında, kusursuz hizmet veriliyor.
Şehir içinde gezintiye, alışverişe ya da akşam yemeğine gitmek isteğinizde tam zamanında özel şoförü ile vip aracınız kapınızda sizi bekliyor.

Gelin Arabalarında Önce Güvenlik, Sonra Konfor

Üstü açık klasik gelin arabaları İstanbul'da riskli olduğu için vip minibüsler daha çok tercih ediliyor. Üstü açık araçlarda gelinlik ile seyahat çok riskli olmakta. Yaz sıcağında ya da yağışlı bir havada bir de yoğun trafikte kalınabiliyor.

İşte bizim araçlarımız burada tüm bu sorunların üstesinden geliyor. Gelin arabanızın içini tek dokunuşla dışarıdan görünmez hale getirebilir, bahşiş için yol kesenlerden korunabilirsiniz. Özel şoförü, iklimlendirmeli klima sistemi, müzik ve tv sistemi, siyah camları, özel şifreli kasası ve hatta bazı modellerimizde özel wc ve mutfağı ile inanılmaz bir seyahat deneyimi sunuyoruz.

Araçlarımızı saatlik ve günlük olarak düğün, nişan, kına ve hata sünnet düğünleri için bile kiralayabilirsiniz.

Neden Çeşme İzmir Vip Transfer?

  • En yeni model ve temiz araç filosu
  • 7 / 24 aynı fiyat ile hizmet
  • % 100 sigortalı seyehat
  • Yabancı dil bilen uzman şoförler
  • Bebek koltuğu, içecek ikramı
  • En ucuz ekonomik fiyatlar
  • Kolay rezervasyon ve onay sistemi
  • % 100 müşteri memnuniyeti