Düğün Arabası

Çeşme İzmir Vip Transfer Vip Gelin Arabası, size ve sevdiklerinize unutamayacakları bir deneyim sunuyor.

En özel gününüzü eşsiz kılmak için otel odası konforunda ulaşımın rahatlığını yaşamak istiyorsanız Çeşme İzmir Vip Transfer size herbiri bir diğerinden farkılı özel tasarım Lüks Mercedes Sprinter'lar ile çözümler üretmektedir.

Düğün, nişan, düğün alışverişi, gelin getirme, kına gecesi, sünnet düğünü gibi özel günlerinizde stresinizi azaltacak, özel şoförlü, konforlu ve güvenli bir gelin arabasına kim hayır diyebilir?

Gelin ve damat dışında diğer kişilerin de rahatlıkla konforlu seyahat edebileceği Çeşme İzmir Vip Transfer Vip Gelin arabalarımız hizmetinizdeyiz.

Vip Gelin Arabası

Özellikle gelinlik, nişan kıyafeti ve abiye elbise ile otomobilllere binmek, inmek seyahat etmek zor bir iştir. Ayakta durmaya müsait yüksek tavan ve geniş iç hacim içerisinde yer alan rahat ve aralıklı koltuklar gelinlik ile seyahati kolaylaştırır.

Böyle özel bir günde tüm dış etkenlerden uzak lüks bir oda konforu ile donattığımız Lüks Mercedes Sprinter araçlarımızdan biri ile eşşiz bir gün yaşayın.
Vip düğün organizasyonu ve vip nişan için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kiralık Düğün Arabası

Rüya gibi bir düğün için rüya gibi bir düğün arabası.. Kiralık düğün arabası taleplerinizi, deneyimli ve eğitimli şoförlerimizle ve firmamıza ait kiralık Mercedes araçlarımızla hizmet veriyoruz. Nişan götürme, gelin alma, sünnet gezisi gibi günleriniz de unutulmaz olmalı. İstenilen sayıda yolcu kapasitesine sahip Kiralık Mercedes Sprinter ve Kiralık Mercedes Vito araçlarımız, size ve sevdiklerinize keyifli ve güvenli yolculuk imkanı sunuyor.

Özel Günler İçin Düğün Arabası Kiralama

Mezuniyet baloları, Doğum günleri gibi özel günlerinizde sizin programınıza uygun özel tasarımlı ve donanımlı Vip Vito Gelin Arabası veya Lüks Mercedes Sprinter araçlarımız ile size tam zamanında kusursuz hizmet vermeyi vaat ediyoruz.

Neden Çeşme İzmir Vip Transfer?

  • En yeni model ve temiz araç filosu
  • 7 / 24 aynı fiyat ile hizmet
  • % 100 sigortalı seyehat
  • Yabancı dil bilen uzman şoförler
  • Bebek koltuğu, içecek ikramı
  • En ucuz ekonomik fiyatlar
  • Kolay rezervasyon ve onay sistemi
  • % 100 müşteri memnuniyeti